Biuro rachunkowe TAX-LEX sp. z o.o. sp. k. | ul. Podstarościch 6, 01-573 Warszawa | tel.: +48 608 123 354 | kancelaria@tax-lex.eu | Zapraszamy

Biuro rachunkowe Warszawa

Jak powstała kancelaria TAX-LEX?

Z wykształcenia jestem ekonomistą, menadżerem i prawnikiem. Z natury - perfekcjonistką. Świadczenie usług księgowych wcale nie było dla mnie wyborem oczywistym. Przez wiele lat gromadziłam doświadczenie jako pracownik banku, urzędnik organów skarbowych, a w końcu osoba zarządzająca spółkami kapitałowymi.

Współpracowałam z wieloma warszawskimi biurami rachunkowymi i rzadko byłam z tej współpracy zadowolona. Zawsze pozostawało wrażenie, że to jedynie usługa, a nie wsparcie. Dlatego podjęłam decyzję o stworzeniu nietypowego biura rachunkowego, innego niż wszystkie, które znam. Tak powstała Kancelaria TAX-LEX.

Właścicielka Biura Rachunkowego Kancelarii TAX-LEX Sp. z o.o. Sp. k. Sylwia Pinkiewicz

Dlaczego księgowość TAX-LEX?

W swojej codziennej pracy staram się służyć Klientom nie tylko wiedzą, ale i doświadczeniem. Uważam, że budowanie trwałych relacji i wzajemne zaufanie to podstawa dobrej współpracy. Wierzę, że warto obsługiwać węższe grono Klientów konkurując jakością świadczonych usług oraz oferując wsparcie w wielu obszarach działalności.

Kancelaria TAX-LEX jest certyfikowanym biurem księgowym oraz członkiem wspierającym największej w Polsce organizacji zrzeszającym księgowych - Stowarzyszenia Księgowych.

Księgowość prawo podatki

Profesjonalne wsparcie księgowe jest najlepszym rozwiązaniem nie tylko dla początkującego przedsiębiorcy, ale zwłaszcza dla doświadczonych, rozwijających się firm. Dlatego zapewniamy Klientom maksymalny komfort prowadzenia działalności i możliwość skupienia się na sprawach najistotniejszych. Zapewniamy wsparcie oraz pomoc niemal w każdej sytuacji.

Kancelaria powstała jako rezultat naszych wieloletnich doświadczeń jako prawników i przedsiębiorców. Dlatego wyróżnia nas indywidualne podejście do Klienta oraz stosowanie niestandardowych rozwiązań. Właściwe zrozumienie Państwa potrzeb i oczekiwań to klucz do sukcesu. Współpracujemy z najlepszymi doradcami podatkowymi, radcami prawnymi, adwokatami i biegłymi rewidentami.

Sprawdzone biuro rachunkowe

Posiadamy certyfikat księgowy C.I.K.
Należymy do stowarzyszenia księgowych w Polsce